Dlaczego my

Haftem na ręcznikach i materiałach frote zajmujemy się od 2007 roku. Przez ten czas zdobyliśmy spore doświadczenie w zdobieniu grubego materiału. Spośród wielu oferowanych dodatków hafciarskich takich jak hydrofolia, fizelina i nici wybraliśmy te które pozwalają najlepiej wykonać haft.

Przetestowaliśmy przez ten czas wiele ręczników oferowanych na naszym rynku. Niektóre miały piękne kolory lecz wykończenie pozostawiało wiele do życzenia. Inne bardzo nam się podobały ale występowały w nieciekawych kolorach.
Problemy ze znalezieniem odpowiednich jednobarwnych ręczników w ładnych kolorach oraz dobrej jakości sprawiły że postanowiliśmy sami wyprodukować ręcznik który oferujemy naszym klientom. Ręcznik taki, który sami chcielibyśmy używać. Gruby, estetycznie wykończony, w żywych ładnych kolorach. Rozpoczęliśmy więc współpracę z turecką fabryką specjalizującą się w produkcji ręczników dla największych hoteli w europie. W efekcie współpracy powstał niedrogi ręcznik którym jesteśmy zachwyceni i śmiało możemy polecać klientom którzy zamawiają je głównie na prezenty.

Dzięki dobraniu odpowiednich parametrów ręcznika takich jak grubość, gęstość i długość pętelek mamy wreszcie produkt na którym haft wygląda naprawdę pięknie.