Prezenty na święta

Znowu zaczynamy bardzo pracowity okres. Jak każdego roku liczba zleceń na haftowane ręczniki wzrasta a my praktycznie nie wychodzimy z pracowni aby zdążyć z wszystkimi ręcznikami które przeznaczone są na prezenty mikołajkowe i pod choinkę. Ciekawe czy tak jak w latach poprzednich najpopularniejszym wzorem będzie czapka mikołaja (nr 107 w naszej galerii wzorów).
Imię i "nałożona" na pierwszą literę czapka mikołaja to hit każdego okresu przedświątecznego. Z przygotowaniem projektu zawsze jest trochę pracy. Trzeba do każdego projektu podejść indywidualnie tak aby czapka pasowała do pierwszej litery.
2 lata temu w związku z dużą ilością zleceń musieliśmy zakończyć przyjmowanie zleceń prawie 3 tygodnie przed świętami. W zeszłym roku mimo sporej ilości zamówień dzięki nowej maszynie udało się realizować zlecenia nawet 3 dni przed wigilia. Jak będzie w tym roku? - zobaczymy - ale zapewne nie będzie łatwo.
W poprzednich latach dużą popularnością cieszyły się także zestawy szlafroków i ręczników. Miękkie, wykonane w 100% z bawełny frotte świetnie nadają się na chłodniejsze dni.
Poniżej prezentujemy kilka ręczników z haftem na prezent świąteczny z poprzednich lat.