Ręczniki reklamowe

Ręczniki reklamowe pełnią zarówno rolę reklamową oraz użytkową. Naniesione na ręczniku logo stanowi wspaniałą promocję firmy lub produktu. Znak graficzny umieszczony na ręczniku może być wykonany na kilka sposobów. Haft, relief lub może zostać tkane.

Haft jest najprostszym sposobem zdobienia. Można go wykonać na dowolnym ręczniku w dowolnym jego miejscu. Ten sposób zdobienia jest bardzo trwały i efektowny. Haftowane ręczniki z logo nie wymagają także dużych ilości przy produkcji. Możemy śmiało wykonać nawet pojedyncze sztuki.


Relief (efekt tłoczenia) - to bardzo efektowna technika zdobienia ręczników. Umożliwia naniesienie znaku graficznego nawet na całej powierzchni ręcznika. W związku z tym, że logo nanoszone jest podczas tkania ręcznika minimalne zamówienie to około 500 sztuk.


Ręcznik kolorowo tkany - ta technika umożliwia naniesienie kolorowego logo na całej powierzchni ręcznika reklamowego. Minimalna ilość produkcyjna to około 500 sztuk dla ręcznika o wymiarach 70x140


Dzięki współpracy z fabrykami produkującymi ręczniki w Turcji możemy wykonać dla Państwa każdy rodzaj ręcznika w dowolnym kolorze, rozmiarze oraz gramaturze.